Witaj w strefie
Księgi Gości!

Tu zobaczysz zdjęcia z ostatniej imprezy!

Jak bawiliście się z Fotobudką?

Fotolustro to nowe oblicze fotobudki — nowoczesna technologia i wygląd przykuwający uwagę gości sprawia, że nie da się przejść koło niej obojętnie. Mimo że oferujemy nieograniczoną ilość wydruków, często duża kolejka oczekujących powoduje, że może braknąć czasu na dodrukowanie zdjęć. Zachęcamy do kontaktu, jeśli ktoś chciałby uzyskać dostęp do pełnowymiarowych zdjęć. Po podaniu numeru zdjęcia przesyłamy je na wskazanego maila.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii z naszych realizacji. Udostępniamy zdjęcia w galerii zabezpieczonej hasłem, tak aby tylko goście z danej uroczystości mieli do nich dostęp. Hasło można pozyskać od organizatorów imprezy.

Selfie Mirror jako nowoczesny pomysł na Księgę Gości?

Spraw sobie wyjątkową pamiątkę w postaci Księgi Gości wypełnionej zabawnymi zdjęciami i podpisami. Upamiętnij wszystkich uczestników swojej uroczystości, aby po kilku latach zaglądnąć do albumu i wrócić myślami do swojego wielkiego dnia.

Chciałbyś wynająć Fotolustro na swoją okazję?

Jeśli brałeś już udział w imprezie, którą obsługiwałyśmy, wiesz, że podchodzimy do tematu profesjonalnie! Sprawdź naszą ofertę tu (klik), skontaktuj się z nami tu (klik)  lub zadzwoń (klik) Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Organizujesz wesele lub event i szukasz atrakcji dla ożywienia imprezy? Zapraszamy do współpracy!

Jak zarezerwować Selfie Mirror?

Proces rezerwacji jest bardzo prosty. Wystarczy, że wyślesz zapytanie o dostępność terminu wraz z wybranym przez siebie pakietem oraz lokalizacją uroczystości, następnie, najpóźniej następnego dnia roboczego, otrzymasz zwrotną informację odnośnie do swoich pytań oraz małą prezentację naszego Fotolustra, po której dokonujesz wyboru tła oraz personalizacji wydruków. Ostatnim krokiem do potwierdzenia terminu jest podpisanie umowy najmu oraz wpłacenie zaliczki.

Mail: [email protected]
Telefon: 889 322 013
Telefon: 535 523 721

Zapytaj czy dojeżdżamy do Twojej miejscowości.

Polub nas i śledź promocje!